A A A

Date de contact

CONTACTE

Programul de lucru 

Luni - Vineri de la 08:00 pînă la 16:30
Pauza de la 12:00 pînă la 12:30


Zilele de primire în secția evidență documentare procesuală: Luni - Vineri
Orele de primire în secția
evidență documentare procesuală: 08:30 - 14:00

 

Șef secției evidenţă şi documentare procesuală: (0269) 2-35-48

Cancelaria sediul Central(Hîncești): (0269) 2-32-72

Cancelaria sediul Ialoveni: (0268) 2-21-63

Arhiva: (0269) 2-03-47

e-mail: jhn@justice.md; jia@justice.md

* Actele de procedură se depun în conformitate cu rigorile procedurilor prevăzute de legislație și nu se vor expedia la această adresă electronică.
Lista judecătorilor și telefoanelor de contactale ale grefierilor 

Nr.

Judecător

Asistent judiciar

telefon/e-mail

Grefier

telefon/e-mail

1.        

Mihail Macar

Popa
Cristina

0269-2-29-76
cristina.popa@justice.md 

Florea Elena

0269-2-03-48
elena.florea@justice.md

2.        

Tamara Mereuță

Ochișor Svetlana

0269-2-29-76
svetlana.ochisor@justice.md 

Holban Diana

0269-2-35-09
diana.holban@justice.md

3.

Ion Dadu

Vîrlan Dan

0269-2-29-76
dan.virlan@justice.md 

Donici Vera

0269-2-42-45

4.

Natalia Berbec

Zadic Svetlana

0269-2-29-76
svetlana.zadic@justice.md 

Dirvici Cristina

0269-2-23-63
diana.holban@justice.md

5.

Lilia Roic-Botezatu

Tentiuc Rodica

0269-2-29-76
rodica.tentiuc@justice.md 

Mîrza Dan

0269-2-42-45
dan.mirza@justice.md

6.

Valentina Suruceanu

Tcaci Ecaterina

0269-2-36-62
ecaterina.tcaci@justice.md 

Păsat Alina

0269-2-36-62
alina.pasat@justice.md 

7.

Bulat Emil

Chiosa Alexandr

0269-2-29-76/0269-2-41-96
alexandr.chiosa@justice.md 

Dumitru Rujanschi

0269-2-41-96
dumitru.rujanschi@justice.md 

 

Sediul Ialoveni

 

 

 

 

1.

Victor Olărescu

Goțonoagă Lucia

0268-2-21-45

lucia.gotonoaga@justice.md

Cîrlan Felicia

felicia.cirlan@justice.md

2.

Constantin Crețu

Bortă Aliona

0268-2-23-51

aliona.borta@justice.md

Cimpoacă Natalia

natalia.cimpoaca@justice.md

3.

Albu Corina

Sănduță Victoria

0268-2-24-36

victoria.sanduta@justice.md

Valuța Vera

vera.valuta@justice.md

4.

Botnaraș Viorel

Onofraș Alina

0268-2-23-74

alina.onofras@justice.md

Mursa Mariana

mariana.mursa@justice.md

5.

Corlăteanu Diana

Mereacre Sabina

0268-2-23-51

sabina.mereacre@justice.md

Onciulenco Adriana

adriana.onciulenco@justice.md